You are here: Home > Poznaj Polskę, Zwiedzanie > Turystyczne perełki Europy – Londyn

Turystyczne perełki Europy – Londyn

Londynu chyba nie trzeba nikomu reklamować. Odkąd podróżowanie po Europie stało się modne, tanie i wygodne stolica Wielkiej Brytanii jest częstym celem naszych podróży. I to nie tylko podróży turystycznych, bo wciąż jeździmy do Londynu za pracą, chociaż ten trend znacznie ostatnimi czasy osłabł. Dlaczego Londyn jest tak popularny? Ponieważ jest prawdziwą metropolią. Ma przebogatą historię i nie mniej bogatą współczesność. Jakkolwiek by na to miasto nie spojrzeć, Londyn zawsze jest na topie, bo doskonale wpisuje się we wszystkie współczesne trendy.
Najlepsza rozrywka, parki, miejsca historyczne na trwałe zapisane w dziejach całej Europy, nowoczesność czyli doskonale zorganizowana komunikacja, przestronność i stare wąskie uliczki - taki jest Londyn i to ledwie zarys jego różnorodności.
Najciekawsze w brytyjskiej stolicy jest to, że jest wielobarwna i wielokulturowa. Spragnieni i ciekawi ludzi znajdziemy tam przegląd wszystkich ras i kolorów skóry, pełen luz i elegancję, prostotę i wyrafinowanie i oczywiście biedę wraz z bogactwem.

Napisz komentarz

You must be logged in to post a comment.